Разлика помеѓу преработките на „Алданци“

Додадени 40 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: bg:Алданци, sq:Alladinci
(→‎Личности: Живко Јанкуловски)
с (Бот Додаје: bg:Алданци, sq:Alladinci)
[[Категорија:Села во Општина Крушево]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Алданци]]
[[sq:Alladinci]]
43.100

уредувања