Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1052 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1052
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1052)
[[mr:वर्ग:इ.स. १०५२ मधील जन्म]]
[[new:पुचः:१०५२य् बुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1052年生]]
[[no:Kategori:Fødsler i 1052]]
[[oc:Categoria:Naissença en 1052]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1052]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1052]]
58.155

уредувања