Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1428 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1428
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1428)
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1428)
[[la:Categoria:Mortui 1428]]
[[new:पुचः:१४२८य् मदुगु]]
[[ja:カテゴリCategory:1428年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1428]]
[[oc:Categoria:Decès en 1428]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1428]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1428]]
58.155

уредувања