Петок: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Biernes; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: eml:Venerdé)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Biernes; козметички промени)
 
{{Денови од седмицата}}
[[nso:Labohlano]]
 
[[Категорија:Денови од седмицата]]
[[hi:शुक्रवार]]
[[hr:Petak]]
[[ilo:Biernes]]
[[id:Jumat]]
[[ia:Venerdi]]
[[sc:Chenàbura]]
[[sco:Friday]]
[[nso:Labohlano]]
[[sq:E premtja]]
[[simple:Friday]]