Разлика помеѓу преработките на „Недела“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Dominggo (aldaw); козметички промени
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Kırê)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ilo:Dominggo (aldaw); козметички промени)
 
{{Денови од седмицата}}
[[nso:Sontaga]]
 
[[Категорија:Денови од седмицата]]
[[hr:Nedjelja]]
[[io:Sundio]]
[[ilo:Dominggo (aldaw)]]
[[id:Minggu]]
[[ia:Dominica]]
[[sc:Domìniga]]
[[sco:Sunday]]
[[nso:Sontaga]]
[[sq:E diela]]
[[scn:Dumìnica]]