INkubusse

Членува од 20 февруари 2006
Додадени 75 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
(Откажано уредување 218015 (автор: 79.126.131.66 | Разговор))
{{Корисник:INkubusse/Шаблон:Разно}}
 
<div style="position: fixed; left:0; bottom:0; display:block; height:80px; width:150px;">[[ImageСлика:FlagDwarf ofmale Macedonia 1991-95dance.svggif|150px|Инкубус, додека беше во Светот на Воркрафт!]]</div>
 
[[bg:Потребител:INkubusse]]