Разлика помеѓу преработките на „Пиндар“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: diq:Pindaros
с (r2.6.4) (Бот Додава: be-x-old:Піндар)
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Pindaros)
[[be:Піндар]]
[[be-x-old:Піндар]]
[[br:Pindaros]]
[[bg:Пиндар]]
[[br:Pindaros]]
[[ca:Píndar]]
[[cs:Pindaros]]
[[tr:Pindar]]
[[uk:Піндар]]
[[diq:Pindaros]]
[[zh:品达]]
4.506

уредувања