Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bar:Leo XIII.
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Pous Leo XIII)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bar:Leo XIII.)
[[az:XIII Lev]]
[[be:Леў XIII, Папа Рымскі]]
[[br:Leon XIII]]
[[bg:Лъв XIII]]
[[bar:Leo XIII.]]
[[br:Leon XIII]]
[[ca:Lleó XIII]]
[[cs:Lev XIII.]]
34.422

уредувања