Разлика помеѓу преработките на „Малев“

Додадени 34 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: diq:Malév Hungarian Airlines
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Malév Hungarian Airlines)
[[Категорија:Авиокомпании од Унгарија]]
 
[[bs:Malév Hungarian Airlines]]
[[bg:Малев]]
[[bs:Malév Hungarian Airlines]]
[[ca:Malév Hungarian Airlines]]
[[cs:Malév]]
[[th:มาเลฟฮังกาเรียนแอร์ไลน์]]
[[vi:Malév Hungarian Airlines]]
[[diq:Malév Hungarian Airlines]]
[[zh:匈牙利航空]]
24.517

уредувања