Разлика помеѓу преработките на „Социјалдемократска младина на Македонија“

нема опис на уредувањето
[[Слика:Logo SDMM.jpg|рамка|Социјалдемократска младина на Македонија]]
<gallery>
Податотека:file:///C:/Documents%20and%20Settings/VIKSA.MK/Desktop/SDMM%20logo.jpg|
</gallery>
 
 
9

уредувања