Разлика помеѓу преработките на „795“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:795
с (r2.7.1) (Бот Додава: ang:795)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:795)
[[be-x-old:795]]
[[bh:७९५]]
[[bg:795]]
[[bs:795]]
[[br:795]]
[[bg:795]]
[[ca:795]]
[[cv:795]]
[[sl:795]]
[[sr:795]]
[[sh:795]]
[[su:795]]
[[fi:795]]
5.636

уредувања