Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Стаклечки гасови.jpg“

({{Слика-инфо | Опис = Слика за стаклечки гасови во атмосферата | Извор = Јас ја направив | Датум = 19.11.2008 | Автор = ~~~ | Дозвола = �)
 
{{Слика-инфо
| Опис = Слика за стаклечки гасови во атмосферата
| Извор = ЈасМартин ја направивЛазарески
| Датум = 19.11.2008
| Автор = [[User:Darkomk|Darkomk]] <small>([[User talk:Darkomk|разговор]])</small>
| други_верзии =
}}
 
== Лиценцирање: ==
{{себе|Cc-by-sa-3.0|ГЛСД-корисник}}
Анонимен корисник