Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1702“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1702
с (Бот Менува: kk:Санат:1702 жыл)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1702)
[[ms:Kategori:1702]]
[[new:पुचः:१७०२]]
[[ja:カテゴリCategory:1702年]]
[[no:Kategori:1702]]
[[nn:Kategori:1702]]
[[sk:Kategória:1702]]
[[sl:Kategorija:Leto 1702]]
[[sh:Kategorija:1702]]
[[fi:Luokka:1702]]
[[sv:Kategori:1702]]
5.636

уредувања