Разлика помеѓу преработките на „Никотин“

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: br:Nikotin
с (r2.7.1) (Бот Додава: za:Ndaengq'ien)
с (r2.7.1) (Бот Додава: br:Nikotin)
[[be:Нікацін]]
[[be-x-old:Нікатын]]
[[bs:Nikotin]]
[[bg:Никотин]]
[[bs:Nikotin]]
[[br:Nikotin]]
[[ca:Nicotina]]
[[cs:Nikotin]]
86.434

уредувања