Категорија:1604: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1604
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1604)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1604)
[[ms:Kategori:1604]]
[[new:पुचः:१६०४]]
[[ja:カテゴリCategory:1604年]]
[[no:Kategori:1604]]
[[nn:Kategori:1604]]
[[sk:Kategória:1604]]
[[sl:Kategorija:Leto 1604]]
[[sh:Kategorija:1604]]
[[fi:Luokka:1604]]
[[sv:Kategori:1604]]
5.636

уредувања