Категорија:1611: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1611
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1611)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1611)
[[ms:Kategori:1611]]
[[new:पुचः:१६११]]
[[ja:カテゴリCategory:1611年]]
[[no:Kategori:1611]]
[[nn:Kategori:1611]]
[[sk:Kategória:1611]]
[[sl:Kategorija:Leto 1611]]
[[sh:Kategorija:1611]]
[[fi:Luokka:1611]]
[[sv:Kategori:1611]]
5.636

уредувања