Категорија:1692: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1692
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1692)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1692)
[[ms:Kategori:1692]]
[[new:पुचः:१६९२]]
[[ja:カテゴリCategory:1692年]]
[[no:Kategori:1692]]
[[nn:Kategori:1692]]
[[sk:Kategória:1692]]
[[sl:Kategorija:Leto 1692]]
[[sh:Kategorija:1692]]
[[fi:Luokka:1692]]
[[sv:Kategori:1692]]
5.636

уредувања