Категорија:1691: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1691
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1691)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1691)
[[ms:Kategori:1691]]
[[new:पुचः:१६९१]]
[[ja:カテゴリCategory:1691年]]
[[no:Kategori:1691]]
[[nn:Kategori:1691]]
[[sk:Kategória:1691]]
[[sl:Kategorija:Leto 1691]]
[[sh:Kategorija:1691]]
[[fi:Luokka:1691]]
[[sv:Kategori:1691]]
5.636

уредувања