Фудбалска Асоцијација на Велс: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:웨일스 축구 협회
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Football Association of Wales)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:웨일스 축구 협회)
[[es:Asociación de Fútbol de Gales]]
[[fr:Fédération de football de Galles]]
[[ko:웨일스 축구 협회]]
[[id:Asosiasi Sepak Bola Wales]]
[[it:Federazione calcistica del Galles]]
24.517

уредувања