Категорија:Пиринеи: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Менува: an:Categoría:Pireneus
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Categoria:Pyrenaei)
с (r2.6.4) (Бот Менува: an:Categoría:Pireneus)
[[Категорија:Планински венци во Шпанија]]
 
[[an:Categoría:PerineusPireneus]]
[[br:Rummad:Pireneoù]]
[[ca:Categoria:Pirineus]]
[[lb:Kategorie:Pyrenäen]]
[[nl:Categorie:Pyreneeën]]
[[ja:カテゴリCategory:ピレネー]]
[[oc:Categoria:Pirenèus]]
[[pt:Categoria:Pireneus]]
127.214

уредувања