Категорија:1506: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1506
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1506)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1506)
[[ms:Kategori:1506]]
[[new:पुचः:१५०६]]
[[ja:カテゴリCategory:1506年]]
[[no:Kategori:1506]]
[[nn:Kategori:1506]]
[[sk:Kategória:1506]]
[[sl:Kategorija:Leto 1506]]
[[sh:Kategorija:1506]]
[[su:Kategori:1506]]
[[fi:Luokka:1506]]
5.636

уредувања