Категорија:1555: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1555
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1555)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1555)
[[ms:Kategori:1555]]
[[new:पुचः:१५५५]]
[[ja:カテゴリCategory:1555年]]
[[no:Kategori:1555]]
[[nn:Kategori:1555]]
[[sk:Kategória:1555]]
[[sl:Kategorija:Leto 1555]]
[[sh:Kategorija:1555]]
[[fi:Luokka:1555]]
[[sv:Kategori:1555]]
5.636

уредувања