Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Додадени 37 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: xmf:ბილ გეითსი
с (r2.6.3) (Бот Додава: ky:Билл Гейтс)
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:ბილ გეითსი)
[[be:Біл Гейтс]]
[[be-x-old:Біл Гэйтс]]
[[bg:Бил Гейтс]]
[[bar:Bill Gates]]
[[bs:Bill Gates]]
[[br:Bill Gates]]
[[bg:Бил Гейтс]]
[[ca:Bill Gates]]
[[cv:Билл Гейтс]]
[[mt:Bill Gates]]
[[mr:बिल गेट्स]]
[[xmf:ბილ გეითსი]]
[[arz:بيل جيتس]]
[[ms:Bill Gates]]
5.636

уредувања