Разлика помеѓу преработките на „ISSN“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: xmf:ISSN
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:ISSN)
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:ISSN)
[[lt:ISSN]]
[[hu:ISSN]]
[[xmf:ISSN]]
[[ms:International Standard Serial Number]]
[[nl:International Standard Serial Number]]
5.636

уредувања