Разлика помеѓу преработките на „Жан Кокто“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sw:Jean Cocteau
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Žans Kokto)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sw:Jean Cocteau)
[[be:Жан Както]]
[[be-x-old:Жан Както]]
[[br:Jean Cocteau]]
[[bg:Жан Кокто]]
[[br:Jean Cocteau]]
[[ca:Jean Cocteau]]
[[cv:Жан Кокто]]
[[it:Jean Cocteau]]
[[he:ז'אן קוקטו]]
[[sw:Jean Cocteau]]
[[ku:Jean Cocteau]]
[[la:Ioannes Cocteau]]
86.434

уредувања