Разлика помеѓу преработките на „Алфонсо VIII“

Додадени 50 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Альфонса VIII Кастыльскі
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Альфонса VIII Кастыльскі)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Альфонса VIII Кастыльскі)
[[ar:ألفونسو الثامن ملك قشتالة]]
[[an:Alifonso VIII de Castiella]]
[[be:Альфонса VIII Кастыльскі]]
[[be-x-old:Альфонса VIII Кастыльскі]]
[[ca:Alfons VIII de Castella]]
24.517

уредувања