Категорија:1434: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1434
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1434)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1434)
[[ms:Kategori:1434]]
[[new:पुचः:१४३४]]
[[ja:カテゴリCategory:1434年]]
[[no:Kategori:1434]]
[[nn:Kategori:1434]]
[[sk:Kategória:1434]]
[[sl:Kategorija:Leto 1434]]
[[sh:Kategorija:1434]]
[[sv:Kategori:1434]]
[[tt:Төркем:1434 ел]]
5.636

уредувања