Категорија:1413: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1413
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1413)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1413)
[[ms:Kategori:1413]]
[[new:पुचः:१४१३]]
[[ja:カテゴリCategory:1413年]]
[[no:Kategori:1413]]
[[nn:Kategori:1413]]
[[sk:Kategória:1413]]
[[sl:Kategorija:Leto 1413]]
[[sh:Kategorija:1413]]
[[sv:Kategori:1413]]
[[tt:Төркем:1413 ел]]
5.636

уредувања