Категорија:1459: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:Kategorija:1459
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1459)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Kategorija:1459)
[[ms:Kategori:1459]]
[[new:पुचः:१४५९]]
[[ja:カテゴリCategory:1459年]]
[[no:Kategori:1459]]
[[nn:Kategori:1459]]
[[sk:Kategória:1459]]
[[sl:Kategorija:Leto 1459]]
[[sh:Kategorija:1459]]
[[sv:Kategori:1459]]
[[tt:Төркем:1459 ел]]
86.434

уредувања