Категорија:1232: Разлика помеѓу преработките

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:1232
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1232 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:1232)
[[ms:Kategori:1232]]
[[new:पुचः:१२३२]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1232年]]
[[no:Kategori:1232]]
[[nn:Kategori:1232]]
[[sk:Kategória:1232]]
[[sl:Kategorija:Leto 1232]]
[[sh:Kategorija:1232]]
[[sv:Kategori:1232]]
[[tt:Төркем:1232 ел]]
127.180

уредувања