Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: pap:Dili)
{{Источен Тимор-никулец}}
 
{{Главни градови во Океанија}}
{{Главни градови во Азија}}
{{Главни градови во Океанија}}
 
[[Категорија:Главни градови во ОкеанијаАзија]]
[[Категорија:Источен Тимор]]
[[Категорија:Градови во Источен Тимор]]
Анонимен корисник