Разлика помеѓу преработките на „Папа Григориј XII“

с
r2.7.1) (Бот Додава: simple:Pope Gregory XII
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Рыгор XII, Папа Рымскі)
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:Pope Gregory XII)
[[af:Pous Gregorius XII]]
[[be:Рыгор XII, Папа Рымскі]]
[[br:Gregor XII]]
[[bg:Григорий XII]]
[[br:Gregor XII]]
[[ca:Gregori XII]]
[[cs:Řehoř XII.]]
[[ro:Papa Grigore al XII-lea]]
[[ru:Григорий XII]]
[[simple:Pope Gregory XII]]
[[sl:Papež Gregor XII.]]
[[fi:Gregorius XII]]
34.422

уредувања