Разлика помеѓу преработките на „Свети Никола“

Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bar:Nikolaus vo Myra
с (r2.5) (Бот Додава: id Брише: pap, rw Менува: simple)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bar:Nikolaus vo Myra)
[[an:Sant Nicolau de Bari]]
[[zh-min-nan:Sèng Nicholas]]
[[bg:Никола Мирликийски]]
[[bar:Nikolaus vo Myra]]
[[bs:Sveti Nikola]]
[[br:Nikolaz Mira]]
[[bg:Никола Мирликийски]]
[[ca:Nicolau de Mira]]
[[cs:Svatý Mikuláš]]
24.517

уредувања