Влашки јазик: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: uk:Арумунська мова
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: pms:Lenga macedo-romen-a)
с (r2.7.1) (Бот Менува: uk:Арумунська мова)
[[th:ภาษาอะโรมาเนียน]]
[[tr:Ulahça]]
[[uk:АромунськаАрумунська мова]]
[[vi:Tiếng Aromania]]
[[zh:阿罗马尼亚语]]
24.517

уредувања