Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1194 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1194
с (r2.7.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kematian 1194)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1194)
[[ms:Kategori:Kematian 1194]]
[[new:पुचः:११९४य् मदुगु]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1194年没]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1194]]
[[nn:Kategori:Døde i 1194]]
[[oc:Categoria:Decès en 1194]]
[[pl:Kategoria:Zmarli w 1194]]
[[pt:Categoria:Mortos em 1194]]
[[ro:Categorie:Decese în 1194]]
[[ru:Категория:Умершие в 1194 году]]
34.422

уредувања