Сливен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sl:Sliven
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Горад Слівен)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sl:Sliven)
[[ru:Сливен]]
[[sk:Sliven]]
[[sl:Sliven]]
[[sr:Сливен]]
[[sh:Sliven]]
86.434

уредувања