Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Геоморфологија“

с
r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:Геоморфология
с (r2.7.1) (Бот Додава: szl:Kategoria:Geomorfologijo)
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:Геоморфология)
[[jv:Kategori:Geomorfologi]]
[[ka:კატეგორია:გეომორფოლოგია]]
[[kk:Санат:Геоморфология]]
[[la:Categoria:Geomorphologia]]
[[lv:Kategorija:Ģeomorfoloģija]]
126.286

уредувања