Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с (r2.6.4) (Бот Додава: bs:Kad lišće pada)
|-
 
| [[Ѓувен Хокна]] || '''Хајрие Текин''' || СопругаКурвата на Али Риза.
 
|-
 
| [[Бену Јилдиримлар]] || '''Фикрет Текин''' || Најголемото детекурвиче во семејството Текин, гордосттапонижувањето на неговиот татко, сопруга на Тахсин, маќеа на трите негови деца и мајка на Умут.
 
|-
Анонимен корисник