Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
r2.6.4) (Бот Додава: bs:Kad lišće pada
с (sr)
с (r2.6.4) (Бот Додава: bs:Kad lišće pada)
[[ar:الأوراق المتساقطة]]
[[bg:Листопад (сериал)]]
[[bs:Kad lišće pada]]
[[en:Yaprak Dökümü (TV series)]]
[[fa:برگ‌های ریزان (مجموعه تلویزیونی)]]
126.130

уредувања