Илко Стефановски: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија Добитници на наградата „11 Октомври“ (со користење на [[WP:H...
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Македонски глумци (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Добитници на наградата „11 Октомври“ (со користење на [[WP:H...)
 
[[Категорија:Македонски глумци]]
 
[[Категорија:Добитници на наградата „11 Октомври“]]