Разлика помеѓу преработките на „Категорија:220“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:220
с (r2.7.2) (Бот Додава: ta:பகுப்பு:220)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:220)
[[ms:Kategori:220]]
[[new:पुचः:२२०]]
[[ja:Categoryカテゴリ:220年]]
[[no:Kategori:220]]
[[uz:Turkum:220]]
[[sk:Kategória:220]]
[[sl:Kategorija:Leto 220]]
[[sh:Kategorija:220]]
[[sv:Kategori:220]]
[[ta:பகுப்பு:220]]
126.523

уредувања