Категорија:209: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:209
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Санат:209 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:209)
[[ms:Kategori:209]]
[[new:पुचः:२०९]]
[[ja:Categoryカテゴリ:209年]]
[[no:Kategori:209]]
[[uz:Turkum:209]]
[[sk:Kategória:209]]
[[sl:Kategorija:Leto 209]]
[[sh:Kategorija:209]]
[[sv:Kategori:209]]
[[tt:Төркем:209 ел]]
127.214

уредувања