Категорија:314: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:314
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Санат:314 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:314)
[[ms:Kategori:314]]
[[new:पुचः:३१४]]
[[ja:Categoryカテゴリ:314年]]
[[no:Kategori:314]]
[[uz:Turkum:314]]
[[sk:Kategória:314]]
[[sl:Kategorija:Leto 314]]
[[sh:Kategorija:314]]
[[sv:Kategori:314]]
[[tt:Төркем:314 ел]]
127.228

уредувања