Категорија:1886: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1886
с (r2.7.2) (Бот Менува: kk:Санат:1886 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1886)
[[be:Катэгорыя:1886]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1886]]
[[bg:Категория:1886 година]]
[[bar:Kategorie:1886]]
[[bs:Kategorija:1886]]
[[br:Rummad:1886]]
[[bg:Категория:1886 година]]
[[ca:Categoria:1886]]
[[cs:Kategorie:1886]]
[[os:Категори:1886]]
[[is:Flokkur:1886]]
[[it:Categoria:Eventi del 1886]]
[[he:קטגוריה:1886]]
[[jv:Kategori:1886]]
[[nl:Categorie:1886]]
[[new:पुचः:१८८६]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1886年]]
[[no:Kategori:1886]]
[[nn:Kategori:1886]]
24.517

уредувања