Разлика помеѓу преработките на „Категорија:410“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:410
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Санат:410 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:410)
[[ms:Kategori:410]]
[[new:पुचः:४१०]]
[[ja:Categoryカテゴリ:410年]]
[[no:Kategori:410]]
[[nn:Kategori:410]]
[[sk:Kategória:410]]
[[sl:Kategorija:Leto 410]]
[[sh:Kategorija:410]]
[[sv:Kategori:410]]
[[tt:Төркем:410 ел]]
126.529

уредувања