Категорија:452: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:Kategorija:452
с r2.7.2) (Бот Додава: kk:Санат:452 жыл
с r2.7.1) (Бот Додава: sh:Kategorija:452
Ред 31:
[[ms:Kategori:452]]
[[new:पुचः:४५२]]
[[ja:Categoryカテゴリ:452年]]
[[no:Kategori:452]]
[[uz:Turkum:452]]
Ред 40:
[[sk:Kategória:452]]
[[sl:Kategorija:Leto 452]]
[[sh:Kategorija:452]]
[[sv:Kategori:452]]
[[tt:Төркем:452 ел]]
24.517

уредувања