Разлика помеѓу преработките на „Британски острови“

с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Брытанскія астравы
с (Бот Додава: yi:בריטישע אינזלען)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Брытанскія астравы)
[[ast:Islles britániques]]
[[be:Брытанскія астравы]]
[[be-x-old:Брытанскія астравы]]
[[bs:Britanska ostrva]]
[[bg:Британски острови]]
[[bs:Britanska ostrva]]
[[ca:Illes Britàniques]]
[[cs:Britské ostrovy]]
86.434

уредувања