Разлика помеѓу преработките на „Мекерн“

Додадени 54 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Dablink|За општината во Тирингија, видете Мекерн (Тирингија)}} {{Infobox German location |Art ...)
 
{{Градови во Јериховер Ланд (округ)}}
{{ЈериховерЛанд-никулец}}
 
[[Категорија:Јериховер Ланд]]
 
{{DEFAULTSORT:Mockern}}