Голема повелба: Разлика помеѓу преработките

Одземени 43 бајти ,  пред 11 година
с
Отстрането уредувањето на 77.28.79.109 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06
[непроверена преработка][проверена преработка]
(една реценица)
с (Отстрането уредувањето на 77.28.79.109 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
[[zh-yue:大憲章]]
[[zh:大憲章]]
сузе насковскаа. 7б одд.