Разлика помеѓу преработките на „Трансилванија“

Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: hy:Տրանսիլվանիա
с (r2.6.4) (Бот Менува: fa:ترانسیلوانی)
с (r2.6.5) (Бот Додава: hy:Տրանսիլվանիա)
[[be:Трансільванія]]
[[be-x-old:Трансыльванія]]
[[bg:Трансилвания]]
[[bar:Simbiagn]]
[[bs:Transilvanija]]
[[br:Treuzsilvania]]
[[bg:Трансилвания]]
[[ca:Transsilvània]]
[[cs:Sedmihradsko]]
[[gl:Transilvania]]
[[ko:트란실바니아]]
[[hy:Տրանսիլվանիա]]
[[hr:Transilvanija]]
[[io:Transilvania]]
4.013

уредувања